Odkryj logo Ekochem-Tech, pioniera innowacyjnych rozwiązań ekologicznych dla przemysłu. Zaufany partner od 1989 roku, oferujący badania, produkcję płynów eksploatacyjnych i szeroki wybór środków chemicznych. Doświadczenie, jakość i zrównoważone podejście w jednym.

Badanie czystości i stopnia zużycia glikoli i wody technologicznej

 

Wykonujemy badania czystości i stopnia zużycia płynów eksploatacyjnych, takich jak roztwory glikoli, woda chłodnicza i grzewcza w eksploatowanych instalacjach grzewczych.

Badania glikoli

Prowadzimy kompleksowe badania glikoli. Sprawdź jakość i stopień zużycia płynów chłodniczych oraz wody technologicznej w Twojej instalacji. Zaufaj profesjonalistom z EKOCHEM-TECH.

Badania wody technologicznej

Zapewniamy wysokojakościowe badania i analizy wody technologicznej. Optymalizuj działanie swoich instalacji z EKOCHEM-TECH. Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się z nami !

 

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Skontaktuj się z nami już dziś

KONTAKT

EKOCHEM-TECH Sp. z o.o.
Jesteśmy liderem w zakresie badań czystości i stopnia zużycia glikoli i wody technologicznej.

 Ekochem-Tech, symbol innowacyjnych rozwiązań ekologicznych w przemyśle. Partner od 1989 roku, specjalizujący się w badaniach, produkcji płynów eksploatacyjnych i środków chemicznych. Nasze doświadczenie i zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju w jednym miejscu.

ul. Armii Krajowej 32B

58-130 Żarów

Zadzwoń do nas

+48 694 414 530

Napisz do nas

biuro@ekochem-tech.pl

© 2024r. ekochem-tech.pl

k-projekty.pl | Strony internetowe Piła