EKOCHEM-TECH – producent wody demineralizowanej


EKOCHEM-TECH jest producentem wody demineralizowanej produkowanej metodą odwróconej osmozy, która jest pozbawiona soli mineralnych oraz innych substancji, wpływających na jej zanieczyszczenie. Metoda odwróconej osmozy jest najlepszym możliwym sposobem uzyskania wody demineralizowanej. Usuwa ona z wody aż 99,9% cząsteczek bakterii, cukrów, soli czy białek. Należy również zauważyć, że w procesie odwróconej osmozy pozbywamy się zanieczyszczeń organicznych, wirusów i bakterii. Nasza woda jest tak czysta, że często porównuje się ją z wodą destylowaną. Proces destylacji zmierza do uzyskania wody o niskiej przewodności.


Gdzie wykorzystuje się wodę demineralizowaną?


Produkowana przez nas woda demineralizowana ma szereg zastosowań nie tylko w gospodarstwach domowych ale przede wszystkim w przemyśle. Stosowana jest w systemach klimatyzacyjnych, chłodniczych i grzewczych z dodatkiem inhibitorów korozji i biocydu skutecznie zabezpiecza układ przed zjawiskiem korozji oraz tworzeniem się osadów czy powstawaniu życia biologicznego. Umożliwia to eksploatację instalacji w doskonałym stanie przez wiele lat.


Dlaczego warto wybrać produkowaną przez nas wodę demineralizowaną?


Jako producent wody demineralizowanej dbamy o to, by każda jej kropla była najwyższej jakości. Przykładamy ogromną wagę do pomiarów czystości produkowanej przez nas wody. Dzięki tej niezwykłej staranności od lat cieszymy się ogromnym uznaniem naszych klientów, którzy każdego dnia doceniają naszą ciężką i wymagającą pracę. Będąc jednym z producentów wody demineralizowanej, wciąż podchodzimy z pasją i ogromnym zaangażowaniem do każdego wyprodukowanego przez nas choćby grama wody. Wybierając naszą wodę demineralizowaną, wybierają Państwo produkt doskonałej jakości w niezwykle konkurencyjnej cenie.